Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

XXVIII Mistrzostwa Śląska OHP w Halowej Piłce Nożnej

XXVIII Mistrzostwa Śląska OHP w Halowej Piłce Nożnej, które odbędą się 28 lutego 2019r. dla uczestników OHP objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej www.dabrowa-gornicza.pl

Zapraszamy do konkursu "Deser na dychę"

Ochotniczy Hufiec Pracy w Rybniku wraz z Centrum Targowym FairEXPO oraz firmą Limoni serdecznie zapraszają  do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym pn. „Deser na dychę” organizowanego w ramach jubileuszowych X Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich "SweetTARGi 2019".
 
Konkurs adresowany jest dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, uczniów pobierających naukę u pracodawców oraz uczestników/członków organizacji lub stowarzyszeń młodzieżowych, których obszar nauki i pasji związany jest z cukiernictwem bądź branżą spożywczą. Zespoły konkursowe składają się z dwóch osób.
Konkurs został podzielony na dwa etapy:
1.Pierwszy etap eliminacyjny polega na:
-  wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz przesłaniu  prezentacji PowerPoint z przedstawieniem własnoręcznie wykonanego dzieła cukierniczego-deseru wg. wytycznych ujętych w regulaminie. na adres mailowy organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do 28.02.2019 r.

2. Finał - zostanie przeprowadzony podczas imprezy głównej: X Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich "SweetTARGI" 25 marca 2019 r. w godzinach 900-1500. Do konkursu finałowego zostaną oficjalnie zaproszone wyłonione w eliminacjach zespoły.

Konkurs jest doskonałą okazją do budowania prestiżu wśród najlepszych przedstawicieli branży cukierniczej oraz rozwijania talentów zawodowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
 
Linki do złączników:
Regulamin:
Karta zgłoszeniowa:
 

BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na bezpłatne szkolenia zawodowe, które będą realizowane w I kwartale 2018 r. na obszarze powiatu wodzisławskiego.

Bezpłatne szkolenia skierowane są do osób w wieku od 18 do 24 lat, niepracujących, nieuczących się i poszukujących pracy. W każdym kursie weźmie udział od 7 do 13 osób, które dodatkowo odbędą spotkanie z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Pszowie oraz spotkanie z pośrednikiem pracy z powiatu wodzisławskiego.

W OSZ będą realizowane dwa szkolenia zawodowe, takie jak:

„Magazynier-sprzedawca z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej”, który będzie trwał 100 godzin dydaktycznych, w tym 67 godzin będzie dotyczyła obsługa wózka widłowego, a 10 godzin będą to zajęcia praktyczne na kasie fiskalnej. Po zakończonym szkoleniu można uzyskać uprawnienia do obsługi kasy fiskalnej i obsługi wózka widłowego, oraz uprawnienia II WJO Urzędu Dozoru Technicznego. Dodatkowo uczestnicy kursu będą mieli możliwość wyrobienia książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

„Grafik komputerowy”, który będzie trwał 120 godzin dydaktycznych, w tym głównie zajęcia praktyczne. Zakres programowy szkolenia będzie obejmował programy komputerowe takie jak: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, In Design. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenie MEN.

W trakcie kursu uczestnicy otrzymują bezpłatnie: materiały dydaktyczne, wyżywienie w postaci II dania obiadowego oraz częściowy zwrot kosztów dojazdu np. biletów; a po zakończeniu szkolenia zaświadczenie MEN oraz uprawnienia kwalifikacyjne.

Osoby zainteresowane udziałem w kursach mogą zgłaszać się do siedziby Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP w Wodzisławiu Śląskim, os. 1 Maja 16 A (budynek Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, III piętro, pokój 303) od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:45-15:45, nr tel. 32/ 729-32-00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kursy realizowane są w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Czytaj więcej...

KURSY? SAM WYBIERZ, KTÓRE DLA CIEBIE ZORGANIZUJEMY!

Czytaj więcej...

Operator koparko-ładowarek? Stylizacja paznokci? A może coś innego? W trosce o zapewnienie różnorodności proponowanej oferty szkoleniowej przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Cieszynie, pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w ankiecie. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze lepiej spełnimy wszelkie oczekiwania, a Państwo skorzystacie z usług, które z pewnością przyciągną niejednego pracodawcę.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/9NJHD9RiETVOcfaH2

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info