Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

12-9 HP Gliwice

Uczestnicy 12 – 9 Hufca Pracy w Gliwicach uzupełniają wykształcenie w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach  przy ul. Okrzei 20 i przyuczają się do wykonywania określonej pracy w następujących zawodach: cukiernik, piekarz, kucharz, sprzedawca, ślusarz, mechanik pojazdów samochodowych, blacharz, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nabór na semestr II klasy I, semestr III i IV klasy II, semestr V i VI klasy III Gimnazjum dla Dorosłych oraz do VII klasy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych odbywa się dwa razy w roku.

Uczestnicy objęci są opieką wychowawczą podczas zajęć szkolnych i w pracy. Wszyscy chętni mogą liczyć na pomoc w nadrabianiu szkolnych zaległości, przygotować się do egzaminów semestralnych. Młodzież może także brać udział w zajęciach kół zainteresowań: rękodzielniczym, małych form artystycznych, podczas których rozwija indywidualne zainteresowania, nabiera nawyków obcowania z kulturą i sztuką ucząc się jednocześnie aktywnego spędzania czasu wolnego.

12-9 HP Gliwice
ul. Stefana Okrzei 20
44-100 Gliwice
Tel./Fax.: (32) 232 15 95
E–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant: Ewa Wnuk

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info