Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

REKRUTACJA DO AMAZONA

Młodzieżowe Biuro Pracy w Katowicach 24 listopada zorganizowało giełdę pracy z Joanną Kubiczek - rekruterką do pracy w Centrum Logistycznym AMAZON w Sosnowcu. Spotkania odbyły w sali warsztatowej katowickiego Młodzieżowego Centrum Kariery. Przedstawicielka pracodawcy przedstawiła charakter pracy oraz warunki zatrudnienia.

Po prezentacji oferty i zakładu pracy odbyły się rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zdecydowanymi do świadczenia pracy w Centrum Logistycznym, zaś z osobami zakwalifikowanymi umówiono się na prezentację stanowiska w siedzibie zakładu pracy. Przedsięwzięcie spotkało się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony pracodawcy, jak i wśród kandydatów zwłaszcza, że pracodawca oferuje atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szerokie wsparcie socjalne wraz z bezpłatnym dowozem pracowników do miejsca pracy. W spotkaniach uczestniczyło 21 osób, z czego 17 zostało zakwalifikowanych do pracy. Pracodawca jest zainteresowany kontynuacją tej formy rekrutacji – będą umówione kolejne spotkania jeszcze w tym roku.

Autor tekstu: Anna Stokłosa, pośrednik pracy MBP Katowice

Autor zdjęć: Anna Stokłosa, pośrednik pracy MBP Katowice

Data publikacji: 27.11.2017

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info