Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW

Z okazji IV Europejskich Dni Pracodawców Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach w dniu 24 października zorganizował konferencję pod tytułem "Rynek dobrego pracodawcy - Rynek dobrych możliwość" w której miało przyjemność uczestniczyć Młodzieżowe Centrum Kariery w Gliwicach.

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni przedstawiciele z wielu obszarów zatrudnienia. Podczas przedsięwzięcia była okazja wysłuchania prelekcji prezentowanych przez przedstawicieli Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z oddziału w Zabrzu, Śląskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gliwicach. Swój głos zabrali również pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Spotkanie opiewało w liczne dyskusje na temat zatrudnienia w Polsce oraz prawa pracy jakiemu towarzyszy dzisiejszy rynek pracy. Pracodawcy będący słuchaczami konferencji mieli możliwość zadawania pytań przedstawicielom z różnych sektorów zatrudnienia. Prelegenci chętnie podejmowali wyzwanie dotyczące wyczerpujących odpowiedzi na niekończące się pytania.

Zaproszonymi gośćmi do udziału w konferencji byli również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Gliwicach, Urzędu Miasta, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Podstrefy Gliwickiej, Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej, Śląskiej Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości, Cechu Rzemiosł Różnych oraz Biura Karier Politechniki Śląskiej.

Autor tekstu:Aleksandra Dworok – Pasternak

Autor zdjęć:Aleksandra Dworok – Pasternak

Data publikacji: 24.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info