Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

RYBNICKA OLIMPIADA „Z WIEDZY O PLANOWANIU I ZARZĄDZANIU KARIERĄ ZAWODOWĄ”

Olimpiada "Z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową" zainaugurowała 21 października jedenastą edycję Rybnickich Dni Kariery. Organizatorem przedsięwzięcia skierowanego do szkół ponadpodstawowych była Rybnicka Platforma Poradnictwa Zawodowego, w której od lat działa Młodzieżowe Centrum Kariery OHP z Rybnika. Głównym zamierzeniem Olimpiady jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności dotyczących planowania i zarządzania karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia.

W finale Olimpiady brało udział 6 szkół zrzeszonych w Rybnickiej Platformie Poradnictwa Zawodowego, z których 3 szkoły trafiły na podium. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych, drugie miejsce Zespołu Szkół Techniczny i trzecie miejsce Zespołu Szkół Budowlanych. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Autor tekstu:Ewelina Marszołek - Polańczyk

Autor zdjęć:Aleksandra Szafrańska

Data publikacji: 21.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info