Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

TARGI PRACY W MCK SKOCZÓW

Dnia 18 października w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie odbyły się Targi Pracy i Kariery Zawodowej. W wydarzeniu wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, którzy prezentowali oferty pracy zarówno stałej jak i krótkoterminowej.

Wachlarz ofert pracy prezentowanych na tegorocznych targach był szeroki. Odwiedzający mogli składać swoje aplikacje na stanowiska biurowe, handlowe, a także w gastronomii i na produkcji. Wśród wystawców targów w Skoczowie znaleźli się tacy pracodawcy jak: Adecco, DaeDong System Poland, GT Polnad, Job-Project, Manpower, Mc Donald’s, HQ JDM Cesko. Na targach zorganizowano także stoisko dla jednostek OHP. Przedstawiciele Młodzieżowego Centrum Kariery w Skoczowie oraz Młodzieżowego Biura Pracy w Bielsku-Białej służyli pomocą w zakresie doradztwa zawodowego, pisania CV oraz prezentowali aktualne oferty pracy. W targach aktywnie uczestniczyli wolontariusze z Hufca 12-27 w Skoczowie, którzy zachęcali do wypełniania ankiet poszukującego pracy i rozdawali materiały informacyjno-promocyjne dot. funkcjonowania jednostek OHP.

Autor tekstu:Iwona Rzepiennik

Autor zdjęć:Irena Greń

Data publikacji: 21.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info