Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCY W GLIWICACH

Dnia 16 października w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gliwicach odbyła się giełda pracy w ramach Europejskich Dni Pracodawców. Do wzięcia udziału zostały zaproszone Młodzieżowe Centra Kariery z Gliwice oraz Zabrza.

Podczas przedsięwzięcia klienci mieli możliwość uzyskać wyczerpujące informacje na temat ofert pracy posiadanych przez MCK Gliwice oraz MCK Zabrze. Ze względu na różnorodność klientów, zainteresowaniem cieszyły się wszystkie oferty pracy od pracownika ochrony przez sprzedawcę i magazyniera. Klienci chętnie wypełniali ankiety poszukującego pracy dzięki, którym mogą być zarejestrowani w Młodzieżowych Centrach Kariery oraz deklarowali chęć kolejnego spotkanie zarówno na nadchodzących przedsięwzięciach jak również bezpośrednio w siedzibach MCK. Osoby zainteresowane miały możliwość otrzymać wykazu ofert pracy zarówno krajowych jak również zagranicznych oferowany przez PUP Gliwice.

Autor tekstu:Aleksandra Dworok - Pasternak

Autor zdjęć:Aleksandra Dworok - Pasternak

Data publikacji: 17.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info