Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

LECIMY W KULKI TYLKO NA KRĘGIELNI

Z inicjatywy członków Rady Młodzieży i Klubu Aktywnych w dniu 10.10.2019 r. odbyła się impreza integracyjna w kręgielni Kukubara Bowling Center&Hotel w Myszkowie. Uczestnicy 12-29 OSiW Częstochowa, uczniowie ZS im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, klasy IIwz oraz Iwzp wraz z wychowawcami Anitą Kruszyńską oraz Aleksandrą Kmitą udali się na teren obiektu kręgielni.

Młodzież miała do dyspozycji trzy tory, dzięki czemu mogła zmierzyć się ze sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Został rozegrany wewnętrzny turniej gry w kręgle. Niektórzy mogli pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami, dzięki czemu wzmocnili swoje poczucie wartości i zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię. Dwóch uczestników z największą ilością punktów zostało wyróżnionych oraz wręczono im drobne nagrody.

Głównym celem wycieczki była integracja grupy oraz ukazanie młodzieży alternatywnej formy spędzania czasu wolnego. Gra w kręgle uczy dyscypliny i koncentracji, a uczestnicy mogli nauczyć się zasad gry opartych na uczciwej rywalizacji.

Mini turniej przebiegał w miłej, przyjaznej atmosferze. W drodze powrotnej uczestnicy byli podekscytowani odniesionym sukcesem, a porażka nie sprawiła im przykrości. Wszyscy wymieniali się przeżyciami związanymi z wyjściem.

Autor tekstu:Aleksandra Kmita

Autor zdjęć:Anita Kruszyńska

Data publikacji: 16.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info