Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

"(NIE)ZNAJOMI"

W dniu 10.10.2019 roku uczestnicy 12-35 Hufca Pracy wraz z kadrą wychowawczą wybrali się do kina na film „(Nie)znajomi”. Występuje w nim imponująca obsada: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojtek Żołądkowicz, a także Kasia Smutniak, Fabuła filmu jest bardzo prosta, lecz mocno psychologiczna. Na kolacji mają spotkać się cztery pary, ostatecznie jednak przychodzą trzy plus jeden mężczyzna bez towarzystwa. Przyjaciele początkowo się wzbraniają ale ostatecznie decydują się czytać swoje wiadomości oraz odbierać rozmowy na głośnomówiącym podczas trwania wieczoru. Gra szybko wymyka się jednak spod kontroli, a na jaw wychodzą sekrety, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Film wywarł wielkie wrażenie na odbiorcach, gdyż każdy utożsamiał się z sytuacją w jakiej znalazł się konkretny bohater. Celem wyjścia było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej oraz integracja klas I Szkoły Branżowej.

Autor tekstu:Marzena Działach- Cieślik

Autor zdjęć:Agnieszka Grochowina

Data publikacji: 14.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info