Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

KIERMASZ OFERT PRACY W ZESPOLE SZKÓŁ TECZNICZNYCH W RYBNIKU

W dniu 10 października w rybnickim „Tyglu” odbył się kiermasz ofert pracy skierowany do uczniów klas trzecich. Przedsięwzięcie zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kariery w Rybniku a do udziału zaproszono przedstawicielki Młodzieżowych Centrów Kariery z Żor i Jastrzębia – Zdroju. Podczas kiermaszu młodzież miała okazję zapoznać się z ofertami pracy sezonowej i krótkoterminowej, zarejestrować w jednostkach OHP oraz pobrać skierowania do wybranych pracodawców.

Pośrednik pracy Ewelina Marszołek - Polańczyk i doradca zawodowy Agnieszka Tomecka - Ryć z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rybniku omówiły zakres zadań jednostki, zachęcały do skorzystania z jego usług zarówno w kwestii ofert pracy jak również porad i konsultacji z doradcą zawodowym.

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy świadomi czekających ich wyborów chętnie pobierali ulotki i wizytówki z kontaktem do MCK.

Autor tekstu:Agnieszka Tomecka-Ryć

Autor zdjęć: Agnieszka Tomecka-Ryć, Ewelina Marszołek - Polańczyk

Data publikacji: 11.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info