Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA KLAS III W TARNOWSKICH GÓRACH

W dniu 9 października w I Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie informacyjne dla klas trzecich zorganizowane przez doradcę zawodowego z MCK Gliwice. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszony został pośrednik pracy z MCK Zabrze.

Spotkanie miało na celu zapoznanie młodzieży z obecnym rynkiem pracy oraz z możliwościami dalszej edukacji. Podczas zajęć młodzież miała okazję poznać obecne trendy na rynku pracy. Na spotkaniu zostały omówione dokumenty niezbędne zarówno do procesu rekrutacji na studia jak i do pracy. Młodzież otrzymała materiały dydaktyczne mające służyć jako wzór do stworzenia własnego CV. Młodzi ludzie chętnie zadawali pytania oraz dzielili się własnymi doświadczeniami zarówno ze sfery edukacyjnej jak i zawodowej. Podczas spotkania największym zainteresowaniem cieszył się temat dalszej możliwości edukacji oraz czy wybrane przez uczestników studnia będą miały odzwierciedlenie na rynku pracy.

Autor tekstu:Aleksandra Dworok – Pasternak

Autor zdjęć:Aleksandra Dworok – Pasternak

Data publikacji: 10.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info