Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

INTEGRACJA NA SPORTOWO

Dnia 02.10.2019r. uczniowie klas pierwszych z ZS im. gen. J. Bema w Zawierciu, uczestnicy OSiW w Częstochowie wzięli udział w imprezie integracyjnej - zawodach sportowych zorganizowanych na terenie szkoły.

Każda z klas po wybraniu swoich przedstawicieli rywalizowała w zawodach sportowych. Uczestnicy zmagali się m.in. w kategoriach: prowadzenie piłki kijem do hokeja, rzut piłką do kosza oraz bieg z dużą piłką. Konkurencje sportowe wywołały wiele emocji wśród zawodników oraz kibicujących im kolegom. Zawody przebiegły w sportowej oraz przyjaznej atmosferze, a młodzież wykazała się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją. Podczas tych zawodów nie było wygranych i przegranych, ponieważ głównym założeniem imprezy była integracja nowych uczniów. Zwieńczeniem wydarzenia były kiełbaski z grilla serwowane przez uczniów klas starszych. Głównym celem imprezy była integracja grupy, popularyzowanie kultury fizycznej, rozbudzanie zainteresowań aktywnym wypoczynkiem oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Autor tekstu:Aleksandra Kmita

Autor zdjęć:Aleksandra Kmita

Data publikacji: 03.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info