Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

„OHP JAKO REALIZATOR USŁUG RYNKU PRACY”

Wychowankowie OHP pod koniec września bieżącego roku, rozpoczęli kurs „Magazynier – sprzedawca z obsługą wózka jezdniowego z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz modułem kasy fiskalnej” , zorganizowany w ramach utrzymania rezultatów projektu „ OHP jako realizator usług rynku pracy”.Kurs zawodowy odbywa się w Czechowicach - Dziedzicach i obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, mające na celu przygotowanie uczestników kursu do pracy w charakterze magazyniera – sprzedawcy.

Tematyka zajęć obejmuje wszelkie zagadnienia z zakresu ładunkoznawstwa, dozoru technicznego, będą uczestniczyć w zajęciach bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych, poznają też wiadomości z zakresu BHP, oraz wezmą udział w praktycznej nauce jazdy. Natomiast moduł sprzedawcy obejmuje wiedzę z zakresu obsługi kasy fiskalnej, prowadzenia dokumentacji handlowej, oraz technik sprzedaży i obsługi klienta. W kursie bierze udział 10 osób, w tym byli wychowankowie 12 – 21 Hufca Pracy w Bielsku-Białej.

Autor tekstu:Monika Dziedzic

Autor zdjęć:Monika Dziedzic

Data publikacji: 03.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info