Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

SOSNOWIECKI KIERMASZ Z PROMEDICĄ

Dzień 30 września odbył się kiermasz ofert pracy zorganizowany przez sosnowieckie Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Firmę PROMEDICA24. Usytuowane w centrum miasta biuro rekrutacyjne Promedica24 zachęcało mieszkańców Sosnowca do zapoznania się z ofertami pracy oraz aktualnymi przedsięwzięciami organizowanymi na rzecz młodzieży, osób bezrobotnych i poszukujących pracy stałej a także sezonowej. Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogły wypełnić ankiety rejestracyjne i skorzystać z prezentowanych ofert pracy.

Specjalista ds. Rekrutacji z firmy PROMEDICA24 – scharakteryzowała profil działalności firmy, udzieliła szczegółowych informacji na temat oferty na stanowisko opiekun osoby starszej oraz odpowiedziała na wszelkie pytania związane z danym stanowiskiem. Przedstawiła również warunki zatrudnienia, wymiar czasu pracy, termin podjęcia pracy, proponowane wynagrodzenie, zakres obowiązków oraz specyfikę pracy z osobami starszymi, którymi powinien kierować się przyszły pracownik. Osoby, które spełniły warunki i zdecydowały się na podjęcie pracy wypełniły kwestionariusze osobowe i uzgodniły z pracodawcą dalszy etap rekrutacji. Kiermasz pozwolił mieszkańcom Sosnowca zapoznać się z lokalnym rynkiem pracy, umożliwił uzyskanie informacji na temat zawodów, które są poszukiwane na rynku pracy. Był ponadto świetną okazją do zaprezentowania działalności OHP a odwiedzający otrzymali materiały informacyjne o działalności jednostek Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Autor tekstu:Magdalena Padacz

Autor zdjęć:Magdalena Padacz

Data publikacji: 01.10.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info