Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

ZIMOWE KONSULTACJE W RADZIONKOWIE

Dnia 13 lutego pośredniczka pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy w Gliwicach była gościem Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie.

Pośredniczki pracy z MCK Radzionków i PPP Gliwice przedstawiły przybyłym klientom wybór ofert pracy z obu jednostek. Wśród ofert można było wybierać między krótkoterminowym sprzątaniem, ofertami dla hostess, roznoszeniem ulotek, szerokim wachlarzem prac fizycznych w różnych lokalizacjach. Trwające ferie to nie koniec ciekawych ofert pracy stałej i krótkoterminowej w jednostkach zajmujących się pośrednictwem pracy w Ochotniczych Hufcach Pracy. Właśnie w tym okresie promowane są oferty pracy dla młodzieży uczącej się dziennie.

Oprócz ofert pracy, w trakcie konsultacji można było otrzymać informacje na temat lokalnego rynku pracy, w tym opłacalności podjęcia zatrudnienia przez mieszkańców Radzionkowa na terenie Bytomia czy Gliwic.

Każdy, kto w godz. 12.00 – 14.00 pojawił się ze swoimi dokumentami aplikacyjnymi do konsultacji lub chciał je stworzyć, mógł to zrobić pod fachowym okiem specjalistów z Ochotniczych Hufców Pracy.

Autor tekstu:Inga Niedzielska

Autor zdjęć:Inga Niedzielska

Data publikacji: 13.02.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info