Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informator Śląskiej ŚWK na rok 2019

ZIMOWY KIERMASZ OFERT PRACY W PYSKOWICACH

Dnia 12 lutego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 3, pośredniczka pracy z Punktu Pośrednictwa Pracy w Pyskowicach zorganizowała „Zimowy kiermasz ofert pracy”, w którym uczestniczyły również Punkty Pośrednictwa Pracy z Gliwic i Zabrza oraz Młodzieżowe Centrum Kariery z Radzionkowa.

Celem przedsięwzięcia było przedstawienie młodzieży ofert pracy dorywczej na okres ferii zimowych lub stałej oraz przypomnienie Mieszkańcom Pyskowic i okolicznych miejscowości o możliwości skorzystania z usług pośrednictwa pracy jakie oferuje PPP. Organizator udzielił m.in. informacji na temat sytuacji na lokalnym rynku pracy, możliwości zatrudnienia oraz o zdobyciu doświadczenia w ramach wolontariatu, który można odbyć w jednostkach PPP. Osoby, które odwiedziły stanowisko wystawiennicze biur zainteresowane były głównie ofertami pracy na stanowiskach pomocnik pracownika magazynu, kontroler jakości, inwentaryzator i kolporter ulotek. Osoby, które zgłosiły chęć zarejestrowania się w PPP, otrzymały do wypełnienia ankiety poszukującego pracy oraz ulotki promujące Śląską Wojewódzką Komendę OHP.

Autor tekstu:Katarzyna Wochniak-Jedynak

Autor zdjęć:Katarzyna Wochniak-Jedynak

Data publikacji: 12.02.2019

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info