Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

KIERMASZ OFERT PRACY W RYBNIKU

Rybnicki Punkt Pośrednictwa Pracy zorganizował w dniu 10 stycznia kiermasz ofert pracy w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku. Odbiorcami kiermaszu byli uczniowie klas trzecich i czwartych techników.

Na zaproszenie organizatora w kiermaszu wzięły także udział okoliczne jednostki OHP tj. Punkty Pośrednictwa Pracy z Czerwionki-Leszczyn, Radlina i Wodzisławia Śląskiego oraz wodzisławski Ośrodek Szkolenia Zawodowego. Wszyscy uczniowie zostali zapoznani z działalnością jednostek Ochotniczych Hufców Pracy jak również przedstawiono im aktualne oferty pracy krótkoterminowej, którą młodzież może podejmować w dni wolne od nauki oraz możliwości korzystania z propozycji ofert pracy stałej już po ukończeniu szkoły. Zainteresowani mieli okazję do rejestracji w wybranej jednostce poprzez uzupełnienie ankiety poszukującego pracy i pobrania skierowania do wybranych pracodawców. Podczas kiermaszu Pani Joanna Żedzicka, specjalistka ds. szkoleń z Ośrodka Szkolenia Zawodowego, informowała uczniów o możliwości korzystania z bezpłatnych szkoleń zawodowych. Wydarzenie było również doskonałą okazją do promocji Projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS”.

Autor tekstu:Ewelina Marszołek-Polańczyk

Autor zdjęć:Agnieszka Tomecka-Ryć

Data publikacji: 12.01.2018

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info