Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

„MALEŃKA PRZYSZŁA MIŁOŚĆ – JASEŁKA W SOSNOWIECKIM HUFCU PRACY”

19 grudnia w siedzibie sosnowieckiego Hufca Pracy odbyły się Jasełka. Na spektakl przybyli licznie zaproszeni goście. W rolę aktorów wcielili się uczestnicy oraz absolwent tutejszego OHP.

Przedstawienie składało się z dwóch aktów, miało ono charakter musicalu. Młodzi uczestnicy zaskoczyli nas wspaniałą grą aktorską. Publiczność była zachwycona i nagrodziła ich gromkimi brawami. Zaraz po Jasełkach nastąpiła uroczysta Wigilia, na wstępie której zebrani przełamali się opłatkiem. Łamanie się nim jest jedną z najpiękniejszych tradycji Bożonarodzeniowych. W atmosferze miłości oraz pojednania goście zasiedli do wieczerzy. Zebrani mieli możliwość skosztowania wykwintnych dań, które zawędrowały na Wigilijny stół dzięki szczodrości sponsorów. Chcieliśmy podziękować za okazany dar serca, firmom – „Europejska VII”, Dom weselny „Pałacyk” oraz Firmie „Jacek”. Celem Jasełek było rozwijanie zdolności aktorskich młodzieży oraz wprowadzenie zebranych w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Autor tekstu:Joanna Sikora-Kozieł

Autor zdjęć:Joanna Sikora-Kozieł

Data publikacji: 21.12.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info