Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

PRACOWITE ŚWIĘTA

15 grudnia Punkt Pośrednictwa Pracy z Czerwionki-Leszczyn zorganizował kiermasz ofert pracy skierowany do uczniów ostatnich klas V Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku. Wydarzenie miało na celu zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy jednostek Ochotniczych Hufców Pracy.

Obecne na kiermaszu Punkty Pośrednictwa z Czerwionki-Leszczyn, Rybnika, Radlina i Wodzisławia Śląskiego prezentowały aktualne oferty pracy i wydawały skierowania zainteresowanym osobom. Ponadto pośrednicy udzielali wskazówek dotyczących zapotrzebowania na określone zawody na dzisiejszym rynku pracy. Przedstawicielka Ośrodka Szkolenia Zawodowego z Wodzisławia Śląskiego z kolei opowiadała zgromadzonym o organizowanych bezpłatnych kursach zawodowych realizowanych przez jednostkę. Ponadto wszyscy pracownicy jednostek OHP promowali projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” wyróżniając jego zalety i korzyści płynące z uczestnictwa.

Autor tekstu:Agnieszka Tomecka-Ryć

Autor zdjęć:Agnieszka Tomecka-Ryć

Data publikacji: 21.12.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info