Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

PROJEKTOWE STAŻE ZAWODOWE

 alt=

Beneficjenci projektu „Obudź swój potencjał – EFS” z Punktu Pośrednictwa Pracy w Wodzisławiu Śląskim ukończyli swoją przygodę w zakładach pracy, gdzie odbywali 3-miesięczne staże zawodowe. Po zakończonych kursach zawodowych uczestnicy projektu zostali pokierowani do pracodawców do odbycia stażu. Panie zdobywały doświadczenie w pracy jako pracownik administracyjno-biurowy, referent i sekretarka.

Staże odbywały w firmach budowlanych, szkole i zakładzie mechanicznym na terenie powiatu wodzisławskiego. Młodzież wykorzystywała nabytą wiedzę podczas kursu i doskonaliła swoje umiejętności. Panowie odbywali staż zawodowy w markecie budowlanym w zawodzie magazyniera. Każdy stażysta miał swojego opiekuna, który prowadził nadzór nad prawidłowym przebiegiem stażu i służył pomocą w niezrozumiałych zadaniach. Zdobyte doświadczenie i umiejętności na pewno pomogą beneficjentom w znalezieniu stałego zatrudnienia.

Autor tekstu: Dorota Cnota-pośrednik pracy

Autor zdjęć: Dorota Cnota-pośrednik pracy

Data publikacji: 10.04.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info