Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

„AKCJA – AKTYWIZACJA” W GLIWICACH

 alt=

Trzy uczestniczki z Gliwic biorące udział w projekcie „Akcja – Aktywizacja” finansowanego z EFS zakończyły swoje zmagania w miesięcznym kursie w zawodnym kosmetyczka/wizażystka.

Wybór kursu zawodowego był podyktowany zainteresowaniami dziewczyn a dodatkowo poparty predyspozycjami, które wyniknęły podczas rozmów indywidualnych z doradcą zawodowym. Podczas trwania kursu beneficjentki miały okazję dokładnie zapoznać się z pracą kosmetyczki/wizażystki, pracować bezpośrednio z klientem jak również odkryć swoje umiejętności i zdolności. Zdobyte doświadczenia utwierdziły uczestniczki w świadomym wyborze zawodu. Kolejnym krokiem udziału w projekcie będę 3 – miesięczne staże zawodowe podczas których będą mogły doskonalić swój warsztat pracy, pracować w wybranej przez siebie dziedzinie i skupić swoje działania na wybranym dziale kosmetologii. Kurs zawodowy dostarczył dziewczynom wiele zadowolenia, spełnienia i satysfakcji a udział w stażu zawodowym stanie się okazją by mogły stawać się coraz lepsze w zawodzie, który same sobie wybrały.

Autor tekstu: Małgorzata Duda , wychowawca 12 – 9 HP w Gliwicach

Autor zdjęć: Martyna Szuwalska, Hanna Bańka, uczestniczki projektu

Data publikacji: 07.04.2017

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info