Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

„OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ” W SKOCZOWIE

b_180_135_16777215_00_images_stories_osp_skoczow.jpg

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Skoczowie trwają zajęcia z doradczynią zawodową Ireną Greń dla uczestników projektu „Obudź swój potencjał – EFS”.

Beneficjenci, rekrutujący się spośród osób, które nie uczą się, nie pracują i nie szkolą, a jednocześnie chcą wprowadzić w swoim życiu zmiany, uzyskać kwalifikacje i kompetencje liczące się na współczesnym rynku zatrudnienia, rozpoczynają udział w projekcie od indywidualnych spotkań z doradcą zawodowym.

Poza doradztwem uczestnikom zapewnione zostaną treningi z psychologiem, warsztaty autoprezentacji, kursy kwalifikacyjne m.in. komputerowe, zajęcia z przedsiębiorczości, prawo jazdy oraz kursy zawodowe dostosowane do potrzeb lokalnego rynku pracy. Każdy uczestnik zostanie skierowany na trzymiesięczny staż zawodowy, podczas którego otrzyma stypendium szkoleniowe. W trakcie projektu zapewniany jest również poczęstunek i zwrot kosztów dojazdu na zajęcia.

Celem całego przedsięwzięcia jest trwałe zaistnienie młodzieży na rynku pracy.

Projekt „Obudź swój potencjał – EFS” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Śląska WK
Pl. Grunwaldzki 8-10
40-950 Katowice
Tel.: (32) 209 08 63/65
Fax.: (32) 258 19 31
E-mail: slaska@ohp.pl

 width=240


Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce. Więcej info